ЗАПРОШЕННЯ НА СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДМС 30.09.2021 О 15-00!

Заступникам деканів факультетів,
директорів інститутів
з міжнародної діяльності

Запрошуєтесь до участі у семінарі-практикумі ДМС, яка запланована на 30 вересня, четвер, о 15.00 в он-лайн режимі на платформі Zoom за наступним посиланням:

Код доступу: 141175

Семінар-практикум організовується на виконання рішення проректорів В.А. Пасічника, А.А. Мельниченка, Н.В. Семінської, С.І. Сидоренка

про створення міждепартаментської групи англомовних консультантів для організації допомоги вченим в написанні англомовних проєктних пропозицій для подачі до конкурсів міжнародних проєктно-грантових програм.

Передбачається, що група консультантів буде працювати в режимі написання текстів протягом повного робочого дня.

Порядок денний семінару-практикуму

1) роз’яснення положень спільного рішення проректорів В.А. Пасічника, А.А. Мельниченка, Н.В. Семінської, С.І. Сидоренка (проректор С.І. Сидоренко);

2) навчання організаційно-методичним прийомам, механізмам дій – для реалізації положень, що містяться в рішенні проректорів (начальник відділу ДМС,
керівник групи консультантів С.М. Шукаєв)
.

Додаток:

Інструктивний лист проректорів (PDF)

З повагою,

Директорка ДМС  Алла КОВТУН