Основні завдання відділу

• Сприяння участі у програмах багатостороннього міждержавного і міжуніверситетського обміну студентами, аспірантами, докторантами, педагогічними, науково-педагогічними та науковими працівниками.
  • Сприяння залученню коштів міжнародних фондів, установ, громадських організацій тощо для виконання в Університеті наукових програм.
  • Створення спільних наукових програм з іноземними закладами вищої освіти, науковими установами, організаціями.
  • Забезпечення участі Університету та окремих підрозділів у міжнародних науково-технічних та освітніх проектах, програмах (пошук, підготовка, контроль та забезпечення виконання, облік, аудит, аналіз результатів).
  • Участь у розробці стратегії трансформації Університету до моделі міжнародного навчально-наукового, інноваційного та інформаційного комплексу європейського рівня.
  • Впровадження принципів і механізмів міжнародної експертизи діяльності Університету.
  • Розбудова мережі міжнародних офісів при керівниках підрозділів як двигунів розвитку міжнародної діяльності.
  • Розвиток діяльності Національних контактних пунктів Рамкових програм ЄС («Горизонт 2020»).
  • Взаємодія з міжнародними і національними університетськими рейтингами.
  • Залучення фінансування за рахунок міжнародних освітніх програм для розвитку інфраструктури Університету.
  • Створення в Університеті середовища, сприятливого для розбудови міжнародної діяльності.
  • Посилення міжнародної науково-технічної та зовнішньоекономічної діяльності, міжвузівської співпраці та інших форм міжнародних контактів на рівнях ректорату, факультетів, інститутів, кафедр, науково-дослідних інститутів, інших підрозділів, органів студентського самоврядування та на індивідуальному рівні.
  • Забезпечення зв’язків Університету у питаннях міжнародного науково-технічного співробітництва з державними органами України, а також з її закордонними представництвами, громадськими об’єднаннями, зарубіжними науковими установами та фірмами, міжнародними науково-технічними організаціями та фондами.
  • Сприяння розвиткові наукових досліджень в Університеті за напрямами і проектами, спрямованими на підтримку міжнародного науково-технічного співробітництва.