Лекторій “Наукові зустрічі / Scientific meetings” запрошує на лекцію

Шановні друзі,

Лекторій “Наукові зустрічі / Scientific meetings” запрошує Вас на лекцію, яка відбудеться 28 грудня (понеділок) 19:00-21:00.

Тема: Вибір стратегічних цілей при формуванні науково-технологічної та інноваційної політики

Формат: ОН-ЛАЙН в Zoom

Мається на увазі розповісти про світовий досвід прогнозно-аналітичних досліджень для формування пріоритетних напрямів науково-технологічного розвитку, про традиції такого роду досліджень в Україні. Зокрема, про досвід успішної реалізації державної програми таких досліджень в 2004 – 2006 роках та не надто вдалі намагання дослідників подолати опір вітчизняної бюрократії впровадженню її результатів в реальну практику державного управління. А також про прогресуючу деградацію кадрового потенціалу української науки.

Спікер: д.е.н., гол.н.с. ДУ “ІДНТПІН ім. Г.М. Доброва НАН України”, головний редактор журналу “Наука та наукознавство” О.С. Попович. Праці присвячені вдосконаленню правової бази науки, формуванню ефективної науково-технологічної та інноваційної політики держави, прогнозування науково-технологічного та інноваційного розвитку України, соціального капіталу науки. Обґрунтував ідею створення ієрархії науково-технологічних пріоритетів.

Подія на Facebook 
ОН-ЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ НА ЛЕКЦІЮ