Програма PASIFIC: постдокторські стипендії в інститутах Польської Академії Наук

Польська академія наук (PAS) оголошує стипендіальну програму PASIFIC, що фінансується у рамках фонду MSCA COFUND. Програма PASIFIC надає можливість отримати 2-річні постдокторські стипендії провідним дослідникам будь-якої національності з різних наукових дисциплін.

Кожному стипендіату PASIFIC буде надано щомісячну стипендію у розмірі близько 2500 євро netto (чистими). У разі переїзду до Польщі обраного кандидата разом з сім’єю існуватиме можливість отримати додаткову фінансову допомогу. Стипендіати PASIFIC матимуть у розпорядженні бюджет до 93000 євро на реалізацію проєкту.

Кандидати, які успішно пройдуть конкурсний відбір, будуть здійснювати дослідження в одному з 68 інститутів Польської академії наук або Міжнародному інституті молекулярної та клітинної біології.

Перед поданням заявки кандидати зобов’язані самостійно встановити контакти з обраним для проведення досліджень інститутом та з потенційним наставником. Для кожного з Інститутів ПАН вказаний координатор, який може відповісти на Ваші питання.

Заявка кандидата повинна містити наступні документи:

  • резюме та список досягнень;
  • опис дослідницького проєкту (не більше 10 сторінок) ;
  • резюме наставника та опис дослідницького середовища обраного інституту ПАН (підготовлений спільно з представниками Інституту) ;
  • етична самооцінка (при необхідності) .

Також необхідно надати копії:

  • диплому доктора (PhD) або документу, що підтверджує  не  менш, ніж  4-річний науковий досвід;
  • листа підтримки від потенційного наставника і приймаючого інституту ПАН.

Кандидатам потрібно заповнити онлайн-анкету, яка буде доступна з 15 березня до 30 червня 2021 року (перший етап відбору буде надано 35 стипендій) та з 15 вересня до 30 грудня 2021 року (другий етап відбору – буде надано 15 стирендій).

Кінцевий термін подачі заявок у першому етапі відбору – 30 червня 2021 року.

Другий етап відбору буде закрито 30 грудня 2021 року.

Кандидати не повинні проживати або виконувати свою основну діяльність (роботу, навчання тощо) в Польщі довше одного року протягом трьох років перед закінченням строку подачі документів.

Кандидати PASIFIC повинні відповідати правилам мобільності MSCA.

Більш детальну інформацію ви можете знайти на сайті:

Якщо у вас є будь-які питання, звертайтеся, будь ласка, за адресою: pasific@pan.pl