В межах фестивалю “Sikorsky Challenge” відбувся буткемп проєкту RESQUU «Стартапи та підприємництво для сталого розвитку»

Цьогоріч на платформі Інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge відбувся Boot Camp за проєктом RESCUU (Стійкість освіти: сталий розвиток освіти та розширення співпраці для українських університетів), який виконується за фінансової підтримки Шведського інституту.
Варто зазначити, що проведення буткемпу на платформі Sikorsky Challenge було надзвичайно вдалим рішенням. Тема буткемпу – «Стартапи та підприємництво для сталого розвитку», тому сумнівів щодо проведення заходу в межах фестивалю інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2023 не було.
Впродовж жовтня учасники отримували консультації від експертів Sikorsky Challenge для їхньої кращої підготовки до участі у конкурсі та представлення своїх проєктів перед журі. Крім того, під час буткемпу партнери-проєкту провели короткі воркшопи, щоб учасники могли вдосконалити свої стартап ідеї. Тож, учасники мали змогу заслухати доповіді від:
– координатора проєкту – Уппсальського університету (Швеція) ;
– Познанського технологічного університету (Польща) ;
– Університету «Академія Або» (Фінляндія);
– КПІ ім. Ігоря Сікорського;
– Києво-Могилянської академії;
– Ризького технічного університету (Латвія).
В ході консультацій з досвідченими професіоналами учасники змогли якісно доопрацювати свої стартап проєкти і представити їх на відомому інноваційному майданчику країни, а також познайомитися з інноваційною спільнотою Sikorsky Challenge.
На конкурсі Sikorsky Challenge учасники буткемпу представили 7 проєктів – це команди КПІ ім. Ігоря Сікорського, Національного університету «Львівська політехніка», Західноукраїнського національного університету, Білоцерківського національного аграрного університету та Сумського державного університету. Всього в заході взяло участь 38 осіб, включно з вільними слухачами Києво-Могилянської академії та Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.
Конкурсне журі схвально оцінило стартап ідеї буткемпівців. Так, за результатами конкурсу в межах своєї секції (Boot Camp: Startups and Entrepreneurship for Sustainable Development) третє місце розділили між собою команди Західноукраїнського національного університету та КПІ ім. Ігоря Сікорського, друге призове місце здобула команда Національного університету «Львівська політехніка», а переможне перше місце посіла команда Білоцерківського національного аграрного університету. Більш того, проєкт переможців був відібраний Інноваційним Холдингом «Sikorsky Challenge» на програму безкоштовної акселерації, а це означає, що члени команди можуть розраховувати на експертну підтримку з боку фахівців холдингу стосовно розробки бізнесу-плану, бізнес-моделі тощо, а також на всебічну допомогу, спрямовану на підвищення рівня технологічної готовності їхньої розробки.
Як організатори заходу, ми щиро радіємо за всіх наших учасників, адже насправді кожен з них вже переможець. Вони отримали безцінний досвід, занурилися в атмосферу справжнього конкурсу інноваційних та проривних стартап проєктів та заявили про себе інноваційній спільноті. Наші буткемпівці талановиті, креативні, цілеспрямовані та готові до відкриття нових горизонтів і підкорення нових вершин. Впевнені, що на них ще чекають великі успіхи на ниві інноваційної діяльності, а ми готові їм в цьому сприяти.
Бажаємо подальших успіхів та чекаємо на нові зустрічі!

Дізнатися більше про буткемп “Startups and Entrepreneurship for Sustainable Development”

Дізнатися більше про проєкт RESQUU