Серія онлайнових зустрічей з потенціальними партнерами по проєктах “Green Deal”

До уваги представників наукових груп! Долучайтеся, реєструйтесь і знайдіть для вашого проєкту членів Консорціуму! 

Шановні колеги,

Якщо Ви плануєте взяти участь у конкурсах проєктів дослідницько-інноваційної програми ЄС “Горизонт 2020” за тематикою European Green Deal* (“Європейський зелений курс”/ “Європейська зелена угода”) і потребуєте допомоги в пошуку партнерів для створення консорціуму, пропонуємо Вам долучитися до серії нетворкінгових зустрічей, які у листопаді 2020 р. – січні 2021 р. проводитиме міжнародна міждисциплінарна наукова організація IrRADIARE Science for Evolution.

В рамках цих зустрічей учасники матимуть можливість:

  • – Представити свою проєктну ідею потенційним партнерам;
  • – Запропонувати партнерам свою експертизу в сфері, що пов’язана з тематикою European Green Deal, для спільної праці над проєктною заявкою;
  • – Порадитися у проєктних експертів щодо викликів, що стоять перед Вашою командою в зв’язку з участю в конкурсах European Green Deal.

Щоб долучитися до зустрічі, будь ласка, напишіть на адресу kamila.olchowicz@irradiare.com (контактна особа: Kamila Olchowicz) перед зазначеним в розкладі дедлайном і вкажіть, яка з тем Вас цікавить та що саме Ви бажаєте представити під час нетворкінгової сесії.

Всі зустрічі відбуватимуться від 15:00 до 16:30 за Київським часом на платформі Zoom.

Посилання із запрошенням на зустріч надішле Вам організатор після підтвердження Вашої участі.

Мова спілкування – англійська.

Розклад зустрічей:

  1. Дата проведення: 24 листопада 2020 р.Тема: European Regions for Hydrogen Society (Європейські регіони у Водневій асоціації), дедлайн для реєстрації: 19 листопада 2020 р.
  2. Дата проведення: 30 листопада 2020 р.Тема: Smart Development in EGD (“Розумний” розвиток в Європейському зеленому курсі), дедлайн для реєстрації: 25 листопада 2020 р.
  3. Дата проведення: 4 грудня 2020 р.Тема: Clusters in EDG (Кластери в Європейському зеленому курсі), дедлайн для реєстрації: 27 листопада 2020 р.
  4. Дата проведення: 10 грудня 2020 р. ТемаEcosystems and Biodiversity in EDG (Екосистеми та біорозмаїття в Європейському зеленому курсі), дедлайн для реєстрації:3 грудня 2020 р.
  5. Дата проведення: 17 грудня 2020 р. ТемаScience-based policies in EDG(Науково обгрунтовані політичні заходи в рамках Європейського зеленого курсу),  дедлайн для реєстрації: 10 грудня 2020 р.
  6. Дата проведення: 8 січня 2021 р. Тема: Oceans in EDG (Океани в Європейському зеленому курсі), дедлайн для реєстрації: 17 грудня 2020 р.

Для більш детальної інформації,будь ласка, ознайомтеся з брошурою.

https://ipd.kpi.ua/documents/news/20201111-h2020 egd – brochure.pdf

*Ознайомитися з переліком актуальних конкурсів тематики European Green Deal Ви можете на порталі Європейської Комісії за цим посиланням.

 Інформацію про ці конкурси українською Ви можете прочитати на сайті нашого Відділу за цим посиланням.

З повагою,

Відділ координації міжнародної проєктної діяльності

КПІ ім. Ігоря Сікорського