Програма академічних обмінів імені Фулбрайта

Подовжено термін подання документів для участі у наступних програмах:

• Fulbright Graduate Student Program (Навчання в американських університетах на здобуття ступеня магістра);
  • Fulbright Foreign Language Teaching Assistant Program (Стажування з викладання української мови).

Тип програми: стипендіальна програма для студентів на навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра.

Хто є організатором програми? Програму координує Представництво Інституту міжнародної освіти в межах Програми імені Фулбрайта в Україні.

У чому полягає пропозиція? В межах програми студенти гуманітарних, соціальних, точних, технічних та природничих наук можуть навчатися в закладах вищої освіти США для здобуття ступеня магістра.

Учасники програми отримують:

• оплату навчання в університеті;
  • щомісячну стипендію;
  • медичне страхування;
  • квиток в обидва боки.

Реченець: 30 червня 2022 року

ВАЖЛИВО! Будь ласка, зверніть увагу, що з огляду на те, що багато студентів та випускників знаходяться зараз не в Україні, Офіс Фулбрайта у 2022 році прийматиме документи від конкурсантів, які продовжують перебувати в Україні, а також тих громадян України, які знаходились в Україні до 24 лютого, але змушені були покинути країну через війну.

Переглянути докладнішу інформацію