Тип програми: програма стажування для науковців (включаючи українських).
Дедлайн подання заявки: 15 червня 2021 року о 16:00 за київським часом.
Опис програми
Організатором Програми виступає Польське національне агентство з питань академічного обміну (Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej / NAWA) – урядова установа Республіки Польща, що була заснована у 2017 році з метою організації двосторонніх академічних обмінів між Польщею та іншими країнами. Програму названо на честь Станіслава Уляма – видатного польсько-американського математика, представника Львівської математичної школи та одного з творців термоядерної бомби.
Мета Програми полягає у наданні допомоги дослідникам з-за кордону у розвитку їхньої професійної діяльності шляхом активізації міжнародної академічної мобільності та встановлення співпраці з закладами вищої освіти та науковими установами Республіки Польщі, що в свою чергу сприятиме їхній інтернаціоналізації. Програма передбачає перебування науковців з-за кордону в Польщі впродовж періоду від 6 до 24 місяців та отримання щомісячної стипендії в розмірі 10 000 злотих, яка покриває витрати на проживання.
В рамках Програми науковці матимуть змогу:
- проводити дослідження та створювати розробки;
- проходити наукове стажування;
- отримати матеріали необхідні для написання наукової роботи або статті;
- проводити заняття, побудовані на основі дидактичного матеріалу, в приймаючій установі.
Вимоги до учасників
Хто може скористатися з пропозиції? – Заявку на участь в Програмі можуть подати науковці, які:
- мають науковий ступінь щонайменше кандидата наук (PhD), здобутий не в Польщі;
- не мають громадянства Польщі;
- працюють в закладі вищої освіти або науковій/дослідницькій установі за межами Польщі;
- не навчалися/не працювали в Польщі впродовж останніх трьох років до дати оголошення конкурсу;
- мають щонайменше три досягнення серед яких:
- публікація (в якості головного автора) у виданнях, які включені до наступних міжнародних наукометричних баз даних: Scopus, Science Citation Index Expanded, Social Sciences Citation Index, Arts & Humanities Citation Index;
- рецензована наукова монографія;
- публікація в рецензованих матеріалах міжнародної конференції, яка включена до рейтингу від Computing Research and Education Association of Australasia (CORE) – Австралазійської асоціації в галузі комп’ютерних наук та освіти та, яка проіндексована в міжнародній базі даних DBLP Computer Science Bibliography («Бібліографія з комп’ютерних наук DBLP»);
- публікація в рецензованих матеріалах міжнародної конференції, яка включена до наукометричних баз Web of Science або Scopus.
- отримали лист запрошення від приймаючої установи.
Як подати заявку
Необхідно створити обліковий запис на платформі NAWA (посилання) і під час проведення щорічного конкурсу заповнити електронну анкету учасника, до якої слід додати наступні документи (в електронній формі): інформацію про освіту, наукову діяльність та досвід роботи; копію диплома про призначення наукового ступеню PhD або доктора наук із завіреним перекладом на англійську мову; копію трьох обраних публікацій, написаних англійською мовою; копію довідки з місця роботи та копію листа-запрошення від приймаючої установи. Шаблони документів та пояснення щодо їх заповнення можна завантажити за посиланням.
Більш детальну інформацію про умови участі в Програмі ім.Станіслава Уляма Ви можете дізнатися на сайті NAWA: