NoGAP Brokerage Event

Шановні колеги!

Проект NoGAP шукає нові ідеї, які можуть мати істотний вплив на енергетичний сектор в регіоні Східного партнерства. З метою підтримки втілення таких ідей у життя 4 листопада 2014 року в м. Києві буде організована партнерська зустріч NoGAP Brokerage Event. Подія відбудеться під час VII Міжнародної спеціалізованої виставки «Енергоефективність. Відновлювана енергетика – 2014» у Міжнародному виставковому центрі.

Які можливості надає участь у NoGAP Brokerage Event?

Партнерська зустріч надасть можливість знайти потенційних партнерів серед компаній, організацій, підприємців та дослідників з країн Європейського Союзу та країн Східного партнерства.

Учасники можуть сформувати консорціум для підготовки спільних проектних пропозицій на отримання фінансування від Європейського Союзу, зокрема в рамках конкурсів Програми HORIZON 2020.

Як взяти участь?

            Для того, щоб Вашу пропозицію було розглянуто, необхідно зареєструватись та заповнити аплікаційну форму на сайті проекту NoGAP за посиланням: http://partnering.pt-dlr.de/Account/Register/nogap до 15 жовтня 2014 року.

            В аплікаційній формі:

  • науковці-дослідники надають опис технологічної пропозиції – розробки, для якої вони шукають партнерів-підприємців;
  • підприємці описують технологічний запит – розробку, для реалізації якої вони шукають партнерів серед дослідників.

Після 15 жовтня 2014 року всі профілі будуть розглянуті і серед них будуть обрані 20 найбільш перспективних технологічних пропозицій та 20 технологічних запитів. Авторам відібраних заявок будуть надіслані запрошення.

Участь у Заході для запрошених осіб є безкоштовною.

Партнерська зустріч буде відбуватись у виді ряду білатеральних зустрічей тривалістю приблизно 30 хвилин. Програма зустрічей буде сформована на основі аналізу інноваційно-дослідницьких пропозицій, зареєстрованих на порталі.

Контактна інформація

Допомога в заповненні аплікаційної форми:Лашина Юлія Вікторівна,Бульбас Марія Володимирівнаe-mail: project@kpi.ua

Тел.: (044) 406-80-19

Організаційні питання участі у заході:Яшенков Вадим Петровичe-mail: fp@fp6-nip.kiev.uaЦуркан Оксана Володимирівна

e-mail: o-v-c@yandex.ru

Тел.: (044) 529-43-73

Оголошення на сайті проекту: http://no-gap.eu/en/1560.php