Дати проведення: 25.04.2023 – 28.04.2023

 

Місце проведення заходу: Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського.

Формат: гібридний (офлайн і онлайн)

Мова: Українська, English

Контакти оргкомітету: +38 (044) 204 80 19, s.shukayev@kpi.ua

Увага! Презентації доповідей учасників можна завантажити тут.

Цей 4-денний буткемп організовано для студентів та молодих дослідників з українських університетів, які прагнуть брати участь у міжнародних дослідницьких та інноваційних проєктах.  Нові знання в галузі міжнародного співробітництва, робота в команді, інклюзія та інші практики, до яких долучаться учасники буткемпу, допоможуть їм надалі успішно працювати у складі дослідницьких та інноваційних проєктних команд, сприятимуть їх кар’єрному зростанню.

На протязі 3 днів буткемпу у першій половині дня учасники будуть вивчати політику та механізми фінансування системи досліджень та інновацій ЄС, її зв’язок із системою освіти ЄС та академічною мобільністю. У другій половині дня учасники співпрацюватимуть у проєктних командах під керівництвом менторів і експертів, набуваючи практичний досвід ініціювання проєктів та написання конкурентоспроможних проєктних пропозицій. На 4-й день відбудуться публічні презентації проєктних пропозицій команд, які оцінюватиме міжнародне журі. Члени команди, яка переможе у конкурсі, будуть запрошені до участі у міжнаодній студентській конференції ‘Challenges of Sustainable Development in the Baltic Sea Region because of the war in Ukraine’, яка проходитиме в квітні-травні 2024 року в м. Познань (Польща). Наостанок кожен учасник буткемпу отримає сертифікат про відвідування та поділиться враженнями від тренінгу.

Буткемп є одним із запланованих заходів міжнародного проєкту “Стійкість освіти: сталий розвиток освіти та розширення співпраці для українських університетів” (“Resilience of Education: Sustainability and Cooperation for Ukrainian Universities”, RESCUU). Проєкт підтримано грантом Шведського інституту (Swedish Institute).

ЗВЕРНУТИСЯ ДО ЕКСПЕРТА ЗА КОНСУЛЬТАЦІЄЮ

(натисніть на дату) : 26.04.26  та/або  27.04.23

 

ЗАВАНТАЖИТИ МАТЕРІАЛИ БУТКЕМПУ:

!!!  АПЛІКАЦІЙНА ФОРМА ДЛЯ КОНКУРСНОЇ ПРОЄКТНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ
1. Програма буткемпу (Укр) Boot Camp Agenda (Eng)
2 Склад міжнародного журі (Укр) Members of International Jury (Eng)
3 Список експертів (Укр) List of the Experts (Eng)
4 Завдання до конкурсу (Укр) Project proposals contest (Eng)
5 Критерії оцінювання конкурсного завдання (Укр)
Evaluation criteria of the contest task (Еng)
6 Інформація про проєкт RESCUU RESCUU Project Information