ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР “7-а Рамкова програма ЄС з розвитку наукових досліджень і технологій: кроки до більш ефективної участі України”

Семінар проходитиме у Львові, 25-26 березня 2010 року. Основні учасники – науковці, керівники наукових інститутів та університетів, а також представники бізнесу, які зацікавлені у використанні результатів наукових досліджень
Семінар проводять експерти ЄС, добре обізнані з правилами і процедурами 7-ї Рамкової програми, а також з практикою підготовки успішних проектних пропозицій у своїх країнах. Особливу увагу буде приділено таким програмам 7РП як “Люди” – “People” (заходи за програмою Марії Кюрі з мобільності) та “Ідеї” – “Ideas”, а також залученню підприємств малого і середнього бізнесу до участі в 7РП.

Для участі необхідно надіслати до 20 березня 2010 року заповнену реєстраційну форму електронною поштою за адресою kul.ivan@gmail.com (копія на адресу jso@jsoresearch.kiev.ua).