9 червня 2020 року відбулася щомісячна зустріч консорціуму проєкту «Danube S3 Cluster» в режимі онлайн. Мета зустрічі – обговорити та знайти рішення існуючих проблем, а також підняти питання, пов’язані із здійсненням проєкту.
В зустрічі взяли участь: Гільда НІКУЛЕСКУ, Лідія ІЛІЕ, Моніка МАГУРЕАНУ, Андреа РОГОЗЕА (представники SMRDA); д-р Катрін ХОХБЕРГ (представник S2i); Рената ЧАБАЙ (представник PBN); Майя СУСЕК (представник UM); Міхайло НАГИЙ (представник EKO-SUSTAV); Катаріна БЛІКІНГОВА (представник BEC); Естер ТАНКА, Сюзанна ВІСЛЕЙ (представники IFKA); Корнелія МУРАРУ-ЙОНЕЛЬ, Анна ДУЛГЕРУ (представники INMA); Томаш ЗАРДАВЕЦ (представник ITC); Габріель ВЛАДУТ (представник IPA); Мілан МАРТІНОВ (представники FTS); Азра ЮСУФБЕГОВІЧ (представник NERDA); Ніку ВРАБЬЕ (представник MTTN); Олег РУБЕЛЬ (представник Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень Національної академії наук України); Анжела ПЯТОВА (представник Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського); Єкатерина Йорданова (представник BSСSME).
Були розглянуті питання проведення онлайн-зустрічі, на який буде прийнято рішення щодо участі в проєкті компанії MTTN; планування аудиторських перевірок щодо реалізації проєкту; підготовки актуальних інформаційних матеріалів щодо реалізації проєкту для наступного інформаційного бюлетеня та інші.
Зокрема, пані Рената ЧАБАЙ повідомила, що навчальний матеріал по Транснаціональній програмі навчання буде готовий в липні і запропонувала партнерам змінити формат тренінгів на онлайн режим та організувати їх паралельно з брокерськими заходами та двома форумами відкритої інноваційної діяльності у рамках пілотних ініціатив.
Стосовно покращення доступу кластерів до нових ринків та синергії з Дунайською інноваційною екосистемою було повідомлено, що проведення брокерського заходу та форуму відкритої інноваційної діяльності BSCSME намагатиметься пов’язати з іншими заходами наприкінці 2020 року в місті Русе, а пані Корнелія МУРАРУ-ЙОНЕЛЬ повідомила, що заходи в Румунії заплановані на листопад 2020 року в Бухаресті.
Членів консорціуму було поінформовано, що INMA визначила агропродовольчі кластери, які будуть зареєстровані на Європейській платформі для спільної роботи кластерів.
Другий діалог з питань політики в режимі он-лайн з використанням застосунку Zoom заплановано 23 червня 2020 року. Партнери підготують короткі презентації про приклади найкращої практики стосовно результатів проєктів Interreg, які знайшли відображення в національній/регіональній політиці.