19-та Міжнародна конференція з ділової досконалості

Шановні колеги!

Ми раді запросити вас на International Conference on Business Excellence (ICBE 2025) 19-ту Міжнародну конференцію з ділової досконалості, організовану факультетом бізнес-адміністрування іноземними мовами (FABIZ) у співпраці з факультетом міжнародного бізнесу та економіки, факультетом агропродовольчої та екологічної економіки, факультетом обліку та інформаційних систем управління, факультетом кібернетики, статистики та економічної інформатики, факультетом теоретичної та прикладної економіки, факультетом фінансів та банківської справи.

Наступного року конференція буде присвячена темі «Лідерство у змінах в буремні часи» і відбудеться в Румунії, в Бухарестському університеті економічних досліджень (ASE), з 20 по 22 березня 2025 року. Конференція також буде доступна у гібридному форматі.

Всі деталі конференції, включаючи опис 41 міні-тренінгу, програму заходу та процес реєстрації, доступні на сайті http://bizexcellence.ro/icbe-conference/.

Доповіді, представлені на конференції, можуть бути опубліковані у збірнику матеріалів конференції під редакцією Sciendo, спеціальному томі Springer Proceedings або в журналах-партнерах.

Томи Sciendo за останні 8 випусків індексуються в базі даних Web of Science.

За будь-якою додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до нас за адресою icbe@fabiz.ase.ro.

Контактна особа:

Sorin Anagnoste, PhD