Третій цикл Міжнародної премії в галузі збереження водних ресурсів Мохаммеда ібн Рашида Аль Мактума

1 мільон доларів переможцю!!! Дедлайн 30 квітня!

Оскільки два попередні цикли присудження премій увінчалися успіхом, фонд Emirates Suqia Foundation запускає третій цикл Міжнародної премії в галузі збереження водних ресурсів, яка має на меті забезпечити підтримку дослідження та розробки нових, інноваційних технологій для виробництва, розподілу, збереження, контролю якості, опріснення та очищення води з використанням відновлюваних джерел енергії, а також визначення методів, з допомогою яких новаторські технології можуть допомогти вирішити проблему глобальної водної кризи.

Премія складається з 4 основних категорій:

  • нагорода за інноваційні проєкти;
  • індивідуальна нагорода за новаторство;
  • нагорода за інновації в галузі досліджень та розробок;
  • нагорода за інноваційні антикризові рішення, яка була запроваджена в рамках цього циклу.

До участі запрошуються державні, напівдержавні та приватні установи, фізичні особи, заклади сфери освіти та науки, дослідницькі центри, підприємства малого бізнесу, науково-дослідні інститути та неурядові організації.

Претенденти на участь повинні продемонструвати ефективність своїх проєктів через призму досягнення поставлених цілей та очікуваних результатів, яка підкріплена об’єктивними фактами та показниками, а також відповідає критеріям оцінки, які встановлені окремо для кожної категорії.

Подати заявку на участь можна через онлайн портал Фонду ОАЕ з надання допомоги у сфері водопостачання (Suqia).

З детальним описом кожної категорії, інформацією про умови участі, процедуру подання заявки та критерії оцінки Ви можете ознайомитися на сайті Suqia у розділі «Премія» («Award»).

Кінцевий термін прийому заявок спливає 30-го квітня 2021 року.