Конференція «Технології очищення води − технічні, біологічні та екологічні аспекти»

З 3 по 5 грудня 2013 року в НТУУ «КПІ» відбудеться конференція «Технології очищення води − технічні, біологічні та екологічні аспекти», присвячена пам’яті професора В. Свєнтославського

Конференція буде проходити під патронатом Генріка Литвина, Уповноваженого Посла Республіки Польщі в Україні.

Тематика конференції:

• Технології очистки природних і стічних вод: досвід експлуатації, наукові дослідження, тенденції і перспективи розвитку.
  • Технічні аспекти водопостачання.
  • Біологічні особливості активного мулу та біоплівки.
  • Вплив стічних вод на навколишнє середовище.
  • Технології отримання енергії та енергоносіїв із стічних вод і опадів. Знезараження та утилізація опадів.

Організатори: Уряд Польської академії наук у Києві, Україна; Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м. Київ, Україна; Державний університет «Люблінська політехніка», м. Люблін, Польща; Товариство екологічної хімії та інженерії, м. Люблін, Польща; Інститут зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАН України, м. Київ, Україна; Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка, м. Суми, Україна.

Читайте детальнішу інформацію на сайті конференції