Стипендії від європейських інститутів для післядипломного навчання

Програма Європейських інститутів для післядипломного навчання (The European Institutes for Advanced Study –EURIAS) є міжнародною програмою з обміну науковців, що пропонує 33 стипендії на 2011\2012 академічний рік. Навчання проходить 10 місяців у одному із інститутів таких міст: Берлін, Болонья, Брюссель, Бухарест, Будапешт, Кембридж, Хельсінкі, Єрусалим, Ліон, Нант, Париж, Уппсала, Відень, Вассенаар.

Участь у програмі можуть взяти:

• дослідники із докторським ступенем або досвідом проведення досліджень щонайменше 4 роки;
  • дослідники з усіх держав;
  • стипендії надаються в основному з гуманітарних та соціальних наук, проте в окремих випадках можливе фінансування кандидатів із природничих та точних наук ( аплікантам необхідно перевірити запропоновані інститути для здійснення власних досліджень).

Аплікатам необхідно:

• Здійснити реєстрацію онлайн;
  • Надіслати пропозицію проекту (детальну інформацію можна знайти тут);
  • Надіслати життєпис;
  • Надіслати список публікацій;
  • Надіслати два рекомендаційних листи.

Останній термін реєстрації – 10 вересня 2010 р.