Шановні колеги!
КПІ ім. Ігоря Сікорського є партнером Університету Гранади (Іспанія) у проекті “Програма дослідницьких стипендій Athenea3i”, який фінансується за Програмою Горизонт 2020 в рамках схеми співфінансування MSCA-COFUND.

Проект націлено на залучення талановитих дослідників до університетів, що беруть участь у проекті, в рамках наукової мобільності з тим, щоб посприяти їх науковій кар’єрі, надаючи міжнародні, міждисциплінарні та міжгалузеві можливості, а сама інноваційна стипендіальна програма пропонує досвідченим дослідникам чудову можливість вдосконалити свої навички та компетенції.

З більш детальною інформацією ви можете ознайомитись на сайті програми – https://athenea3i.ugr.es/

Кінцевий строк подання заявок на участь у першому конкурсі – 29 вересня 2017 р., але в самій програмі передбачено не один конкурс, тому для тих, хто не встигне подати заявку зараз, буде можливість взяти участь у програмі у майбутньому.

• Програма НАТО «Наука заради миру та безпеки»
  • Грант на дослідження в Японії від MIF
  • Стипендії Миколи Сюгая, Чехія