ВАЖЛИВО!!! Оновлено назву університету на порталах учасників “Горизонт 2020”, “Еразмус+” та НАТО

Шановні колеги, звертаємо вашу увагу на те, що у зв’язку із зміною назви НТУУ “КПІ”, ми відповідно оновили назву на порталі учасників для участі в програмах “Горизонт 2020” та “Еразмус+”, а також на сайті НАТО для участі в проектах програми НАТО та USAID. Тепер там вказано повну назву університету англійською мовою – National Technical University of Ukraine “Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute”.

Зверніть увагу, що на порталі учасників відображається поки що стара назва, тому що Єврокомісія деякий час перевіряє документи, які є підставою для оновлення інформації, але згодом оновлення відбудеться.

З повагою,
Відділ міжнародних проектів