30 червня 2016 року в Національному технічному університеті України «КПІ» (за адресою проспект Перемоги, 37, Київ) відбувся семінар «Перспективи використання системи EGNSS в різних галузях промисловості України» в рамках проекту «UKRAINE», який фінансується Рамковою програмою Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020».

Загальна кількість присутніх склала 40 осіб. Серед учасників семінару, окрім членів проекту «UKRAINE», були представники різних ВНЗ та державних установ, зокрема представники: Національного авіаційного університету, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Української асоціації маркетингу, компанії «Logistic Ukraine», приватного підприємства «Heoskanes», Національного центру управління та випробування космічних засобів, «ІТС Україна», Нової Пошти, LLC «Corum SOURCE», «IDOM».

Фотографії можна переглянути за посиланням [.RAR, 34.1 Mb].

Презентації можна завантажити за посиланням [.RAR, 49.6 Mb].

• Програма НАТО «Наука заради миру та безпеки»
  • Грант на дослідження в Японії від MIF
  • Стипендії Миколи Сюгая, Чехія