Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»
(Київ, Україна)
12 червня, 2015

12 червня 2015 року в Національному технічному університеті України «КПІ» було проведено семінар компанії Ovinto стосовно моніторингу перевезень небезпечних вантажів. Офіційними мовами проведення семінару були англійська та українська.

Мета проведення

З метою забезпечення безпечного перевезення небезпечних вантажів європейська моніторингова компанія OVINTO (за підтримки Європейської агенції глобальної супутникової навігації в рамках виконання проекту UKRAINE (Horizon 2020 – GALILEO-3-2014)) провела на території НТУУ «КПІ» тематичний семінар «Перевезення небезпечних вантажів. Серед учасників семінару були міжнародні і українські логістичні (транспортні) компанії, котрі займаються перевезенням небезпечних вантажів, регіональні перевізники, а також компанії, котрі мають свою частку у залізничних перевезеннях, і які зацікавлені у співпраці. Під час семінару учасники обговорювали сучасні тенденції на ринку перевезень небезпечних вантажів, а також законодавчі, технічні і фінансові аспекти процесу перевезень. Учасникам була запропонована презентація, в якій надавалась інформація стосовно новітніх інноваційних і надійних рішень з моніторингу перевезень небезпечних вантажів. Однією з цілей проведення семінару було також знаходження компанії для пілотного безкоштовного тестування обладнання впродовж 4 років.

Всі презентації, показані під час семінару, а також фотографії з місця проведення заходу можна скачати за посиланням.

• Програма НАТО «Наука заради миру та безпеки»
  • Грант на дослідження в Японії від MIF
  • Стипендії Миколи Сюгая, Чехія