Вітаємо на сайті Відділу міжнародних проектів!
Відділ міжнародних проектів входить в структуру Департаменту міжнародного співробітництва Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".
Основним завданням відділу є координація діяльності КПІ ім. Ігоря Сікорського в цілому та окремих підрозділів університету в галузі міжнародного науково-технічного співробітництва та забезпечення участі у міжнародних науково-технічних та освітніх проектах, програмах.


Новини та анонси

13 червня 2018 року у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбувся семінар Dr. Juri Jatskevich на тему: «Публікації в міжнародних виданнях та IEEE журналах».

Матеріали семінару:

Університет Гранади (Іспанія) анонсував Програму дослідницьких стипендій Athenea3i. Її метою є залучення талановитих дослідників до наукової діяльності та сприяння їхній науковій кар’єрі.  

Тривалість програми – 36 місяців.

Кількість стипендій – 10.

 

 

Кожна стипендія складає 4 000 , що покриють витрати на проживання стипендіата. Додатковою передбачена виплата в розмірі 1500 , з огляду на різні обставини стипендіата, зокрема сімейні, транспортні і т. ін.

Апліканти можуть вільно обирати тему дослідження в запропонованих галузях, зокрема:

  • Екологія та хімія
  • Економіка та гуманітарні науки
  • Інформатика та інженерія
  • Біологія
  • Фізико-математичні науки

Подавати заявки можна  з 4 вересня 2018 року до 11:00 28 вересня 2018 року.

Детальніша інформація: https://athenea3i.ugr.es

 

 

 Fulbright Scholar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь представники гуманітарних, суспільних, точних, технічних і природничих дисциплін – кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п’яти років; аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту (1 вересня 2019). 

ГАЛУЗІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ:

  – гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:

  – мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу;

  – вільно володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному науковому середовищі;

  – повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів.

УМОВИ ГРАНТУ:

  – щомісячна стипендія

  – медичне страхування

  – квиток в обидва боки

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК – 15 ЖОВТНЯ 2018

Детально про Програму, перелік документів для участі у конкурсі та вимоги до їх оформлення, а також про перебіг конкурсного відбору за посиланням:

http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/37/scholar.html

19 квітня 2018 р. о 18:00 в офісі Програми імені Фулбрайта (вул. Експланадна, 20, ауд. 904) відбудеться відкрита лекція Dr. Jessica Zychowicz, стипендіатки Програми ім. Фулбрайту, “Пригоди у кібернетиці: від ARPANET та OGAC до Чудового нового світу” (Adventures in Cybernetics: From ARPANET and OGAC to the Brave New World).

З більш детальною інформацією можна ознайомитись на сайті Офісу Програми ім. Фулбрайта.

  • English

Випуск 230 “Джерело”

  • Конкурси за Програмою «Горизонт 2020»
  • Конкурс для дослідників від Fed4FIRE
  • Call for Code Global Challenge 2018
  • Програма стажування в Європейському суді

Читати докладніше…
Завантаження випуску №230 інформаційної системи “Джерело” [PDF]