Україна в Європейському діалозі: конкурс стипендій 2016

Ukraine in European Dialogue
Junior Visiting Fellowship
Deadline: 28 вересня 2015 року

Мета: дана програма стипендій націлена на підтримку досліджень українських вчених, які вчаться або нещодавно закінчили аспірантуру в українському університеті. Програма надає молодим талановитим дослідникам доступ до ресурсів Інституту гуманітарних наук у Відні для роботи над їх науково-дослідними проектами. Стипендії доступні для всіх навчальних дисциплін в галузі гуманнітарних наук (включаючи історію). Особливо заохочуються дослідницькі пропозиції, пов’язані з основними дослідницькими галузями Інституту.

Вимоги:

• Кандидати мають бути українськими громадянами.
  • Кандидати мають офіційно навчатись за програмою Ph.D. в українському університеті або нещодавно отримати степінь Ph.D.
  • Вік кандидатів не може перевищувати 35 років.

Умови: обрані кандидати будуть запрошені в Інститут гуманітарних наук для продовження роботи над їх дослідницькими проектами з січня по червень 2016 року. Розмір стипендії складатиме 1800 євро на місяць для покриття витрат на проживання, щоденні потреби, транспортні пересування, медичний поліс, а також для будь-яких інших непередбачуваних витрат, пов’язаних з перебуванням у Відні.

Подання заяв: заяви мають бути подані через онлайн форму та включати

• проектну пропозицію англійською мовою (макс. 3 сторінки з подвійними інтервалами);
  • CV англійською (макс. 2 сторінки з подвійними інтервалами);
  • список публікацій;
  • два рекомендаційних листа з університету разом з академічною роботою заявника.

Докладніше можно ознайомитись за посиланням.