Стипендії для студентів з іноземних університетів

Стипендіальна програма для іноземних студентів надає підтримку іноземним студентам з Третіх країн, що не входять до Європейського Союзу. Дана програма розрахована на студентів, які бажають навчатись в одному з університетів Південного Моравському регіоні Республіки Чехії в рамках навчальних програм Чехії.

Програма включає:

• Стипендію (щомісячно 6000 чеських крон, що приблизно дорівнює 220 євро), яка за перший навчальний рік покриває основні витрати на проживання (якщо студент досягає хороших результатів у навчанні протягом першого навчального року, він отримує стипендію безпосередньо від університету в наступні роки). Студенти, що відвідують навчальну програму чеською мовою, не вносять плату за навчання.
  • Безкоштовну підтримку з боку адміністрації та консультування – допомога з процедурою вступних іспитів до університету та протягом першого навчального року в Південному Моравському регіоні (визнання диплому, інформаційна послуга, віза, питання щодо навчання тощо).

Програма розрахована на іноземних студентів з Третіх країн, що не входять до Європейського Союзу, студентів, які бажають навчатись за учбовими програмами з подальшим присвоєнням ступеня магістра або доктора філософії (PhD) в університетах-партнерах Південного Моравському регіоні Республіки Чехії. Бажано в області технічних та природничих наук.
Подання заявки включає 2 кроки:

1. Заявка на навчання в університет-партнер в місті Брно
    2. Заявка на отримання стипендії до Південного Моравського Центру з міжнародної мобільності.

Крайній строк подачі заявок: 20 лютого 2010 року.

Для призначення стипендії необхідно:
    1) подати повну заявку на стипендію та заявку на навчання до вказаного терміну;
    2) успішно здати вступний іспит до університету.

Остаточне рішення щодо призначення стипендій приймає незалежна виборча комісія, до якої входять віце-ректори з наших країн-партнерів. Відбір проводиться з груп заявників, зарахованих до університету.

Предмет грантів:

• Наука