Семінар “Сьома Рамкова Програма ЄС. Правила участі”

Програмою семінару було передбачено обговорення наступних тем: «Нові можливості Сьомої Рамкової Програми», «Досвід участі науковців НТУУ «КПІ» у міжнародних проектах та програмах», «Підготовка проектних пропозицій до РП7» та «Фінансові правила РП7».

Розглянуті питання викликали широкий інтерес не тільки серед співробітників факультетів НТУУ «КПІ», а також серед представників інших навчальних та наукових установ України: Інституту молекулярної біології і генетики, Інституту проблем матеріалознавства ч, Інституту металофізики, Інституту кібернетики, Інституту мікробіології та вірусології ім. Заболотного, Ради по вивченню продуктивних сил України НАН України, Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Миколаївського державного аграрного університету, Київського державного університету будівництва і архітектури тощо.

Пропонуємо завантажити презентації доповідачів: