Еразмус+ – це нова програма ЄС в галузі освіти, підготовки, молоді та спорту на період 2014-2020 рр. Для країн-партнерів програми (включаючи Україну) відкривається низка можливостей для студентів, дослідників, працівників вищих навчальних закладів, молодіжних організацій та інших інституцій. Усі ці можливості фінансуються Європейським Союзом.

Програма працює за трьома ключовими напрямами діяльності: КА1: Навчальна мобільність. КА2: Співпраця задля інновацій та обміну кращими практиками (Стратегічні партнерства, Альянси знань та Розвиток потенціалу). КА3: Підтримка реформування.

Конкурси Еразмус+

Конкурси за деякими напрямами програми ЕРАЗМУС+ вже оголошено. Інші буде опубліковано пізніше. Інформація на сайті програми буде постійно оновлюватись.

Промоційні матеріали, оголошення конкурсів, детальні інструкції щодо участі в конкурсах, документація, приклади аплікаційних форм, прес-релізи, відео-файли, матеріали презентацій програми ЕРАЗМУС+ за посиланням http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/index_en.htm

Докладніше можна прочитати за посиланням.

  • English

Випуск 222 “Джерело”

  • Робочий план Програми Erasmus+ на 2018 рік, ЄС
  • Програма НАТО «НАУКА ЗАРАДИ МИРУ ТА БЕЗПЕКИ»
  • Стипендії DAAD для науковців, Німеччина
  • SONATINA – конкурс науково-дослідницьких проектів, Республіка Польща

Читати докладніше…
Завантаження випуску №222 інформаційної системи “Джерело” [PDF]